Ученически игри 2025-2026г.

             Отлично постижение за учениците от 12 СУ „Цар Иван Асен II“, които завоюваха пълен комплект медали на Зоналното (Градското първенство , София Град ) от Ученическите игри за учебната 2025-2026г. , в следните спортове:
1 . Бронзов медал от състезанието по бадминтон за девойки 8-10клас.
2. Вицешампионки от първенството по Баскетбол 5-7 клас момичета.
3. И Шампиони по волейбол за момчета 5-7 клас и правото да Участваме в Републиканското първенство.

         Учениците преминаха достойно и с чест през битките на Ученическите игри срещу силните съперници от други училища и защитиха името и авторитета на своето училище. С много труд, отлична игра, спортен дух и воля те заслужено спечелиха медали.

Благодарности на учителите по ФВС  – г- жа Джурова и г-н Чавдаров за подготовката и ангажираността им към успеха на учениците.