На добър час, випуск 2026!

🎓 На 15 май  12.СУ тържествено изпрати своите абитуриенти от 12.клас!

С много емоции, усмивки и вълнение ученици, учители и родители споделиха един незабравим ден, изпълнен с гордост, благодарност и надежда за бъдещето. Под звуците на празничната програма и с много аплодисменти зрелостниците направиха своята символична крачка към новото начало.

Годините, прекарани в училище, оставят след себе си приятелства, спомени и уроци, които ще останат завинаги в сърцата им.

Беше прочетен поздрав от зрелостниците на 12. клас по случай тяхното завършване. С думи на благодарност, спомени и пожелания към всички, които бяха част от техния училищен път. ТУК

Пожелаваме на всички абитуриенти смелост да следват мечтите си, увереност по пътя напред и много бъдещи успехи!

📚  ❤️